Szerdán kezdődik U20-as csapatunk bronzcsatája!

Ellenfelünk a Market-Vasas együttese lesz

2018.03.20.

Bár a rájátszás első párharcában, a Debreceni Hoki Klub ellen kettős győzelemmel jutott túl utánpótlás csapatunk, az elődöntőben az ifj. Ocskay Gábor JA megállította együttesünket, így a bronzéremért lépnek pályára Virág Csaba és Szuchánszki Dávid „tanítványai”. Ellenfelünk a Market-Vasas lesz, akik szintén kettős vereséggel búcsúztak a MAC ellenében.

Az első mérkőzésre március 21-én, szerdán, 18:40 órai kezdettel kerül sor „idegenben”, Káposztásmegyeren, a Vasas Jégcentrumában, majd a második összecsapás már a Megyeri úton lesz, március 24-én, szombaton, 18:30 órai kezdettel. A harmadik összecsapásra, március 27-én, kedden ismét csak „utaznunk kell”, majd ha szükséges, akkor a negyedik felvonás újra hazai környezetben kerül megrendezésre március 30-án, pénteken. Ha ekkor sem születik meg a győztes, akkor a mindent eldöntő ötödik mérkőzés április 3-án, kedden újra a Vasas „otthonában” kerül sor.

A párharc három győztes mérkőzésig tart!